Havadan Çekim Hizmetleri

Şu anda okuyorsunuz

Adronepictures web sitemiz yayında!

Adronepictures web sitemiz yayında

Adronepictures web sitemiz yayına hayatına başladı.

adronepictures havadan çekim
adronepictures havadan çekim

Adronepictures havadan görüntüleme hizmetleri sunan firmamız yayın hayatına başlamıştır, gerçekleştirdiğimiz havadan helikopter, havadan drone çekimleri ile iligili hava görüntülerini sitemize yükledikçe ve temel sayfaların linklerini bu ilk yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Showreel

Havadan çekim sektöründe doğduğumuz günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz havadan video çekimlerinden derlemiş olduğumuz hava görüntülerine göz atabilir çekimlerimizin kalitesi ile grur duyabilirsiniz.

Başlangıç

Web sayfamızın bu kısmı showreel’den sonraki ikinci sayfadır, bu kısımda hizmet verdiğimiz sektörleri, verdiğimiz hizmetleri ve slide şeklinde ekipmanlarımızı görebilirsiniz. Başlangıç sayfamızı buradan ziyaret edebilirsiniz.

Biz kimiz

Adrone pictures kimdir ne yapar adına kısa bir yazı; Adrone Prodüksiyon; Başta Sinema Filmi, Reklam Filmleri, Tv Programları, Klip ve Firma Tanıtım Filmlerinde kullanılmak üzere Havadan görüntülemesistemleri ile profesyonel havadan video ve havadan fotoğraf çekimleri gerçekleştirir. Pre ve Post prodüksiyon  çalışmaları ile medya sektörüne profesyonel prodüksiyon hizmetleri sunar.

Nele yapıyoruz

Adrone pictures olarak verdiğimiz hizmetleri görmek için Neler yapıyoruz? sayfasından havada çekim sektörü ile ilgii verdiğimiz hizmetlere ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz. Havadan çekim sektörü için verdiğimiz başlıca hizmetlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz, daha detaylı olarak hizmet verdiğimiz sekötörlere ise iki alt kategori altında havadan fotoğraf hizmetleri için buradan, havadan video hizmetleri için buradan daha detaylı hizmet verdiğimiz sekötörlere ulaşabilir derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz.

Galeri

Adrone pictures olarak havadan çekim sekötürnde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çekimlerimizi bu sayfamızda müşterilerimize ön izleme olarak sunuyoruz, galeri sayfasında yer alan referans fotoğraf ve video çalışmalarımız kaliteleri düşürülerek yüklenmiştir daha kaliteli raw çekimlerimizi inidirp görüntülemek için buradan ham dosyalarımızı indirebilirsiniz.

Ekipmanlar

Havadan video ve havadan fotoğraf çekimlerinde kullanmış olduğumuz yüksek kaliteli video ve fotoğraf çekim ekipmanlarımızı bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Referanslar

Adronepictures olarak gerçekleştirmiş olduğumuz çekimler için bizimle uçan firmaların logolarını eklediğimiz sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Blog

İnsansız hava araçları başta olmak üzere en yaygın kullanım alanı olan havadan görüntüleme konusunda ilgili tüm haber ve duyurular, ve adronepictures ile ilgili blog yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın

Projeleriniz için havadan video veya havadan fotoğraf yada havadan 360 derece panoramik sanaltur çekimleri yada firma tanıtım filmi mi çektirmek istiyorsunuz bize ulaşmak ve 30 dakika içinde yanıt almak için bu sayfada yer alan tüm iletişim kanallarından adronepictures’a ulaşabilirsiniz.

Diğer iştiraklerimiz

adronepictures.com-Wallpaper1
www.adronepictures.com-Wallpaper1
www.flyingshotz.com-Wallpaper1
www.flyingshotz.com-Wallpaper1
www.havadanvideocekimi.com-Wallpaper1
www.havadanvideocekimi.com-Wallpaper1
www.havadanvideocekimleri.com-Wallpaper1
www.havadanvideocekimleri.com-Wallpaper1
www.havadanotel.com-Wallpaper1
www.havadanotel.com-Wallpaper1
www.havadanpanorama.com-Wallpaper1
www.havadanpanorama.com-Wallpaper1

Adrone Medya Prodüksiyon Havadan Video, Fotoğraf, 360°Panorama Çekim ve Gör.Hiz.Ltd.Şti. www.adronepictures.com

Yeni web sitemiz için hazırlanana video teaser’ı vimeo ve youtube sayfasındaki linklerimizden izleyebilirsiniz.

Related Posts