Havadan Çekim Hizmetleri

Biz Kimiz

Biz kimiz

Misyonumuz

Biz kimiz; Adronepictures başlıca sinema, dizi, reklam, tv programları ve tanıtım filmeri sonrasında , inşaat ve yapı sekötürüne hizmet verir. Hava çekimi, havadan video çekimi, havadan fotoğraf çekimi ve havadan 360 derece panoramik sanaltur fotoğraf çekimi ve havadan 360 derece video çekim, elde edilen bu çekimleri post prodüksiyon işlemlerini kendi bünyesinde gerçekleştirir. Sektörün havadan ve yerden görüntüleme ihtiyaçları için en kaliteli hizmeti hızlı ve ekonomik olarak sunar. Ekipmanlarımız Freefly ve Mikrokopter markalarından oluşmakta olup yer çekimlerinde Freefly Movi M5 ve M10 ile hizmet vermekteyiz. Güncel çekimlerimizi Facebook ve İnstagram sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Vizyonumuz

Dünya çapında havadan görüntüleme sektöründe en iyi ve en güvenilir cihazları üreten firmaların ürünlerini kullanıyoruz. Hava çekimlerinde FREEFLY, MIKROKOPTER ve GRAUPNER olan dünyanın en güvenli radyo kontrol ve uçuş sistemlerini tercih ediyoruz. Yer çekimilerinde ise Freefly  Movi serisinin  3 ayrı cihazı olan ikisi ile  M5 ve M10 full kit ile en sarsıntısız görüntüleri alma garantisi veriyoruz. Freefly m5 ve m10 gimbal cihazlarımız aynı zamanda dronelarımız ile entegre olup havadan çekimlerdede bu ekipmanlar ile en iyi sonuçları elde ediyoruz. Teknoloji ile paralel şekilde hareket ederek, hiç bir müşterimizi teknolojik yeniliklerden mahrum bırakmadan ve sürekli hizmet kalitesini arttırma anlayışı ile sektörde lider konumda yer almak  ve bu durumu korumak.

Adronepictures ne yapar?

Drone çekimlerinden önce dronelerın ne olduğunu açıklamakla başlayalım. İnsansız hava aracı olarak tanımlanan en az 4 pervaneden oluşan yaygın olarak 8 pervaneye kadar çıkabilen araçlardır. Farklı alanlarda kullanılmasının yanında en çok havadan görüntü almak için kullanılırlar.

Günümüzde ise askeri amaçlı dronelerın yanında sivil amaçlı olarak hayatımızın her alanında droneler karşımıza çıkmaktadır. Sivil amaçlı kullanılan bu dronelerin ebatları ise bir hayli küçülmüş durumda. Drone çekimlerine geçtiğimizde ise üzerine kamera yerleştirilen uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Pil kapasitesine bağlı olarak havada kalma süresi değişen bu süre zarfında havadan görüntü alabilmeyi sağlayan bu insansız hava araçları sinema ve televizyon sektörü başta olmak üzere tanıtım filmi çekmek isteyen firmaların ihtiyaç duyduğu pazarlama ve reklam sektöründe de hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe inşaat sahasının görüntülenmesi amacıyla da droneler sıklıkla kullanmaktayız.

Hızlı fiyat teklifi alın

Fiyat teklifleriniz için havadan görüntüleme yapılacak projenin fotoğraf, video, 360 panoramik sanaltur, 360 panoramik havadan sanaltur veya panoramik fotoğraf detaylarını lütfen belirtiniz. Projenizin video çekimine ihtiyacı var ise sinema filmi, reklam filmi, dizi yada tanıtım filmi olduğunu belirtmeniz durumunda size daha kısa sürede dönüş sağlayabiliriz. Fotoğraf çekimine ihtiyacınız var ise fabrika, şantiye, inşaat, otel veya arazi-arsa olduğunu bize detaylı olarak belirtiniz.

Biz kimiz; Web sayfamızın iletişim kısmında yer alan mail adreslerimizden veya bize ulaşın sekmesindeki otomatik mail gönderim formu ile bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda size çok daha hızlı dönüş yapacağız. Havadan görüntüleme sistemleri ile ilgili özel destek ve kullandığımız kameralar dışında özel aplikasyonlar projeler için drone ve insansız hava araçları tasarımları, ağır yük taşıma kılavuz halat gibi farklı konular için uçuşlar gerçekleştirebilmekteyiz. Özel kameralar ile oluşturulmuş gimbal sistemleri sayesinde 360 derece video hava çekimi için bizimle telefon üzerinden hızlı  iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. En hızlı şekilde size dönüş yapacağız.