Havadan Çekim Hizmetleri

Ekipmanlarımız

Ekipmanlarımız

 

Ekipmanlarımız: Adronepictures havadan çekim ekipmanları; havadan çekimlerde kullanmış olduğumuz helikopter-drone-insansız hava araçları (IHA1) ve kamera modellerini ekipmanlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Yukarıda yer alan video kamera ve fotoğraf makinesi modellerinin dışında havadan çekim için gerçekleştirilecek her projeye özel olarak farklı kameralar ve fotoğraf makineleri kullanabilmekteyiz. Normal olarak havadan ve yerden fotoğraf çekimlerimizi 36mp 8K yüksek çözünürlükte gerçekleştiriyoruz, fakat müşterilerimizin daha yüksek çözünürlüklü bir  hava fotoğrafı talep etmesi durumunda çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalar ile 100mp 16K çözünürlüğünde RAW çekim gerçekleştiren fotoğraf makinelerini yukarıda yer alan helikopterlerimize ve dronelerimize entegre edebiliyoruz.

Yüksek çözünürlüklü havadan fotoğraf çekiminde kullanmış olduğumuz fotoğraf makinesi ve video kamera modellerimizi buradan görüntüleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü havadan fotoğraf çekimlerinde hizmet verdiğimiz tüm sektörlere buradan bakabilirsiniz.

Örnek havadan video çekimlerini ise buradan izleyebilirsiniz.Video çekimlerinde ise tek lensli kameralar dışında 3d ve 360 derecelik panoramik havadan video çekimleri için özel tasarlanmış video kameralar kullanıyoruz. Standart hava çekiminin dışında özel yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimleriniz için bize ulaşın sayfamızdan 7/24 ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Asıl işimiz olan havadan çekim hizmeti dışında iç mekan ve ürün tanıtımları için still life fotoğraf çekimleri de gerçekleştirmekteyiz.

ekipmanlarımız adronepictures.com 1

 

ekipmanlarımız adronepictures.com 2

 

ekipmanlarımız adronepictures.com 3