Havadan Çekim Hizmetleri

Şu anda okuyorsunuz

Havadan Video Çekimleri

Havadan Video Çekimleri

Freefly insansız hava araçları ile profesyonel havadan fotoğraf çekimleri için hizmet verdiğimiz sektörleri bu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Adronepictures, profesyonel havadan video çekimleri gerçekleştirmektedir. Yüksek teknoloji üretimi olan ‘’drone’’, multikopter  diye adlandırılan çok rotorlu insansız hava taşıtlarını kullanır. Bu araçlar insanız olarak uzaktan kumanda ve radyo frekans teknolojileri ile birlikte gps (global pozinsyonlama sistemi) entegrasyonu ile kontrol edilir. Uzaktan kontrollü hava araçları ile birçok endüstriye havadan video çekim hizmeti vermekteyiz. Yazımızın devamında havadan video çekimleri hizmeti verdiğimiz sektörleri okuyabilirsiniz.

Adrone ne yapar?

İnşaat ( şantiye, bina, residence, baraj, özel yapılar) fabrika, otel (minimum 4 yıldız ve 7 yıldız arası tüm otelleri kapsamaktadır). Fabrika ve özel projeler için teknolojinin sunmuş olduğu en iyi fotoğraf çekim ekipmanlarını kendi bünyesinde bulunan profesyonel insansız hava sistemleri ile entegre eder. Havadan elde edilecek video kalitesi için sektörel çözümler üretmektedir. Tam profesyonel video makineleri ile gerçekleştirmiş olduğumuz çekimlerin örneklerini buradan inceleyebilirsiniz. Buradan diğer referanslarımıza göz atabilirsiniz.

Adrone hangi sektörlere hizmet verir?

Adrone Pictures ve bünyesinde bulunan alt grup iştirakleri (flyingshotz.com) ile aşağıda yer alan sektörlere havadan video çekimi hizmetlerini en yüksek kalitede sunmaktadır.

1.Gayrimenkul sektörü için gerçekleştirdiğimiz havadan video çekimleri

1.1: İnşaat sektörü: Profesyonel havadan çekim ekipmanlarımız ile firmaların istediği şekilde havadan fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmekteyiz.

1.1.2: İnşaat öncesi havadan fotoğraf çekimleri: İnşaat öncesinde alıcılara ulaşmak amacıyla projenin bitmiş halini sanal ortamda oluşturmak için profesyonel kameralarımız ile havadan fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmekteyiz.

1.1.3: İnşaat süresince havadan fotoğraf çekimler: İnşaat süresince şantiyenin daha önceden belirlenen periyotlarla profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile havadan fotoğraf çekimleri yapılarak şantiyenin ilerleme hızı hakkında yetkililere bilgi verilmek üzere fotoğraflar teslim edilir.

1.1.4: İnşaat bitimi havadan fotoğraf çekimleri: İnşaat öncesinde sanal ortamda projenin bitmiş halini görmek, inşaat sürecinde periyodik olarak ilerleme hızını görmek amacı ile yapılan havadan fotoğraf çekimleri inşaat bitiminde ise projenin reklamlarında kullanılmak üzere yapılmaktadır.

1.1.5: Tamamlanmış gayrimenkul projeleri:

2: Turizm sektörlerine gerçekleştirdiğimiz havadan video çekimleri

2.1: Oteller için sezon öncesi havadan fotoğraf çekimleri: Sezon öncesi reklam amaçlı otellerin bütün olanaklarını ( açık-kapalı havuzlar, aquapark, eğlence alanları, denize olan uzaklığı v.b ) müşterilerine ulaştırmak amaçlı havadan fotoğraflara ihtiyaç duyan işletmelere profesyonel ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. 

2.2: Oteller için sezon süresince etkinlik çekimleri: Gelecek sezon reklamlarında kullanılmak üzere deneyimli ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile işletmelerde yapılan etkinliklerin havadan fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmektedir.

3: Üretim endüstrisi sektörlerine gerçekleştirdiğimiz havadan videolar ve hizmetleri.:

3.1: Fabrikalar için kurulum öncesi proje hava fotoğrafı çekimi:

3.2: Faal durumda olan fabrikalar için tanıtım amaçlı havadan fotoğraf çekim hizmeti:

4: Devlet kamu kurum ve kuruluşlarına gerçekleştirdiğimiz havadan videolar ve hizmetleri.

4.1: Tarihi noktalar için havadan fotoğraf çekimleri: Tarihi yerlerin turizme kazandırılması, restorasyon çalışması, arşivlenmesi için havadan video  çekimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumlarda profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile havadan fotoğraf çekim hizmetlerini vermekteyiz.

4.2.Üniversiterler için havadan fotoğraf çekimleri: Tercih dönemindeki öğrencilere üniversitenin tanıtılması amacıyla okulun olanaklarını ( kampüslerin, fakültelerin, yeni eklenen binalarını, etkinlik alanlarının büyüklükleri ) göstermek için profesyonel ekipmanlarımız ile havadan fotoğraf çekimleri gerçekleştirmekteyiz.

5: Özel sektörlerler için gerçekleştirdiğimiz havadan video çekimleri ve hizmetleri.

5.1: Özel projeler için havadan video cekimleri

Bulunduğunuz sektörler için havadan fotoğraf çekim hizmeti mi almak istiyorsunuz, Bize Ulaşın sayfamızda yer alan  iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilir ve fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts